Sveiki sugrįžę ir naujai atvykę,
pirmiausia norėtųsi pasveikinti bakalaurantus ir magistrantus su naujų mokslo metų pradžia, o visiems kitiems palinkėti stiprybės tęsiant mokslų maratoną, lai metai būna darbingi ir sėkmingi. Dėl to Michaelmas trimestro renginiai daugiausia skirti atsipalaiduoti ir pabendrauti, o trimestro pabaigoje pakviesime kalėdinės pobūvio.

Taip pat kviečiame nepraleisti tikrai daug žadančių šio trimestro renginių Cambridge!

1. 2 savaitė – Cambridge Baltic Conference

Kada? Spalio 24 dieną, antrosios MT savaitės šeštadienį.

Kur? Cambridge, The Cambridge Union Society;

Cambridge vėl organizuojamas kasmetinė Cambridge Baltic Conference, šįkart jos tema – Entrepreneurship and the Economy, kuriame pranešimus skaitys Milda Dargužaitė, Barclays technologijų centro Lietuvoje vadovė, Ilmars Rimsevics, Latvijos centrinio banko prezidentas ir daugelis kitų.

Kviečiame apsilankyti šioje vis besiplečiančioje tarptautinėje konferencijoje, organizuojamoje mūsų draugų iš Cambridge universiteto!

Tinkalalpishttp ://cambridgebalticconference . eu/

2. 3 savaitė – OULS pub crawl

Kada? Spalio 30 dieną, 20:00, trečios savaitės penktadienį.

Kur? Turf Tavern

Oxfordo lietuvių bendrija keliauja po barus! Susitinkame Turf tavern, jei norite prisijungti vėliau – paskambinkite Tadui Temčinui, lauksime viso vakaro metu!

Kviečiame visus, ir nevengiančius taurelės, ir norinčius vakarą praleisti blaiviai – svarbiausia kompanija!

3. 4 savaitė – Andriaus Vaicenavičiaus akustinis koncertas

 Kada? Lapkričio 4 dieną, 18:00, ketvirtosios MT savaitės trečiadienį.

Preliminari vieta: St Annes koledžas

 Kviečiame į šiltą ir malonų pasibuvimą – Andriaus Vaicenavičiaus akustinį koncertą, kuriame jis neabejotinai visus užkrės gera nuotaika ir melodingu skambesiu. Lauksime su arbata, sausainiais, ir, jei leis biudžetas – vynu!

Andrius Vaicenavičius, kurio pristatinėti greičiausiai nereikia, Computer Science doktorantas, jau ketverius metus groja grupėje „Kūjeliai“, pasižyminčia ypač gera nuotaika ir nuoširdumu. Grupė neseniai išleido naują albumą „Pavakarokim“, tad „Kūjeliai“ – ant bangos ir su Vaicenavičium priešakyje veržliai linksminasi ir žada daug ateinančių susitikimų!

vaicenavičius

4. 8 savaitė – Kalėdinis vakaras

Kada? Gruodžio 4 dieną, aštuntos MT savaitės penktadienį.

Michaelmas termui pasibaigus ir priartėjus Kalėdoms, kviečiame visus paskutinį kartą susitikti šiais metais ir pasisėdėti prieš daugumai bakalaurantų paliekant Oxfordą, ir su lietuvių bendrija paminėti artėjančias Kalėdas ir naujuosius metus.

Lauksime, vargusių, bet nepavargusių, su šventine nuotaika!